Skip to content

Paberivaba

ANDMESISESTUSETA PABERIVABA RAAMATUPIDAMINE

Paberivaba raamatupidamine e. e-raamatupidamine tähendab kogu tsheki- ja arvemajanduse viimist digitaalsele kujule, millega kaob vajadus dokumente printida või neid füüsilisel kujul büroosse toimetada ning hiljem arhiveerida. Kõik dokumendid arhiveeritakse ja säilitatakse digitaalsel kujul. 

Digiteerimine ja kuluhaldus

Kuludokumentide haldus:

–       Mobiilirakendus kviitungitele, st kviitungid pildistatakse/skaneeritakse mobiiliga, kust need liiguvad otse raamatupidamistarkvarasse;
tsekimajandus

–       Ostuarvete postkast (email), ostuarved, mis liiguvad emailiga, saadetakse spetsiaalsele meiliaadressile, kus need digiteeritakse ja edastatakse automaatselt e-arvena raamatupidamistarkvarasse;

–       E-arved liiguvad automaatselt raamatupidamistarkvarasse.

Kuluhaldus

– Kulu- ja lähetusaruanded

– Mobiilirakendus

– Analüütika ja konteerimine

– Kinnitusring, st tshekid ja arved on võimalik enne lõplikku konteerimist kinnitada, et välistada kinnitamata arvete menetlemist.

Müügiarvete haldus

Müügiarved on võimalik koostada raamatupidmistarkvaras, kust saab neid saata kliendile kas e-arvena, emailiga, internetipanka.

Müügiarvete laekumised konteeritakse otseühenduse puhul jooksvalt, mis annab võimaluse ka jooksvalt tegeleda võlgnikega ning saata neile meeldetuletusi.

Pangamaksed ja pangaväljavõtted

Võimalik luua otseühendus Swedbanki, SEB ja LHV Pangaga, st laekumiste ja maksmiste info liigub automaatselt raamatupidamistarkvarasse. Samuti on võimalik maksekorraldused saata panka otse raamatupidamistarkvarast. Lõplik maksekorralduste kinnitamine toimub siiski internetipangas.

Teiste pankadega kontoväljavõtte ja maksekorralduste liigutamine expordi/impordi failidega.
Oma raamatupidamise hetkeseisu saate igal ajahetkel ise tarkvarast jälgida – laekumata ja hilinenud müügiarved, maksmisele kuuluvad ostuarved, bilanss, kasumiaruanne jne.

Kõik andmed on turvalises serveris kindlalt kaitstud. Turvalisus on võrdne internetipankadega.

Paberivaba raamatupidamise partnerid: Merit Aktiva, Standard Books (HansaWorld), Tsekk.ee, envoice.eu,

Oma igapäeva töös kasutame SQL-Ledger, Standard Books 8 (HansaWorld),  Merit Aktiva, Merit Palk majandustarkvara, kuid kui Teie soov on raamatupidamine teostada mõne muu programmiga, siis lisaks on meil kogemusi alljärgnevate tarkvaradega – HansaRaama, HansaWorld, Directo, Oracle, Visma, Joosep, MS Dynamics NAV.